Очільник Черкащини вручив нагороди переможцям обласного конкурсу журналістських робіт

До професійного свята в області відзначили переможців обласного конкурсу журналістських робіт. Заслужені нагороди та відзнаки переможцям вручили очільник Черкащини Олександр Скічко та перший заступник голови обласної ради Роман Сущенко.

– Не дарма кажуть, що є ще одна влада, і це – медіа,  – зазначив очільник Черкащини Олександр Скічко. – Здається, за останні 10-15 років, з розвитком соціальних мереж та інтернет-технологій, вплив медіа став потужнішим. Адже зараз журналісти можуть “достукатися” до будь-якого міністра, представників силових структур вищих рівнів. Так само і ми дослуховуємося до медійників, звертаємо увагу на те, що публікують ЗМІ. Журналісти, які пишуть правду – надзвичайно цінні. Вдячний журналістам за активність, а на Черкащині вони дійсно непересічні, за конструктивну критику.

Переможці у номінаціях:

«Черкащина – місце сили».

1-е місце –  журналістка інтернет-видання „Zmi.ck.ua“Світлана Небилиця

1-е – інтернет-видання „18000.com.ua“.

2-е місце – кореспондентка новин обласного телеканалу „Суспільне: Черкаси“ Тетяна Рева

3-є місце – директоркателерадіоорганізації „На хвилі Корсуня“Галина Добровольська-Рибалкіна

«Наші герої»

1-е місце – продюсерка новин обласного телеканалу „Суспільне: Черкаси“ Ірина Філенко