Об’єднуємо зусилля і діємо, – Ігор Табурець про реформу шкільного харчування на Черкащині

Регіональний форум «Реформа шкільного харчування: виклики, досягнення, перспективи» відбувся сьогодні в обласному центрі.

Захід об’єднав лідерів громад і освітян. У деталях разом із експертами в цій сфері говорили про шкільне харчування.

У роботі форуму взяли участь також заступник міністра освіти та науки України Андрій Сташків і керівник Проектного офісу реформи системи шкільного харчування Орест Степанюк.

– Смачне, корисне, якісне і доступне харчування, – наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. – Це – кінцеві цілі реформи, яку ініціювала перша леді Олена Зеленська і яку ми впроваджуємо в області. Зараз у нас є справді унікальний шанс сформувати здорові харчові звички для цілого покоління. Перші проміжні результати реформи уже маємо у школах нашої області.

Зокрема:

■ Майже 60% харчоблоків уже модернізовані: спільними зусиллями місцевої влади, громад, донорів і партнерів.

■ 86% учнів забезпечені всіма видами харчування.

■ 100% оновлено меню.

■ Черкащина – серед 11 областей, що ввійшли до спільного проекту з Всесвітньою продовольчою програмою ООН. Ідеться про часткове відшкодування вартості шкільного обіду. До проекту залучено 43 школи.

– Кожна громада – амбасадор змін і розвитку на своїй території, – зауважив Ігор Табурець. – Шкільне харчування – не виняток. Це не лише «оздоровлення меню». А ще одна форма захисту наших дітей. Розраховую на відповідальність кожного! План дій ми маємо. Об’єднуємо зусилля і крок за кроком рухаємось до мети.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин