Незламні і нескорені: на Черкащині вшанували Захисників і Захисниць

Честь Захисникам і Захисницям, які поклали життя за Україну, у хвилині мовчання сьогодні віддали жителі Черкащини. Також вшанували подвиг тих, хто зараз стримує ворожу навалу в боях.

Високі відзнаки передав оборонцям очільник області Ігор Табурець.

– Ми дякуємо кожному, хто боровся за нашу незалежність у минулому і хто бореться за неї нині, – зауважив начальник ОВА. – Кожному, хто у строю. У хвилині мовчання ми всі разом ушанували наших полеглих Героїв. Пам’ять не має кордонів і часових меж. Прошу всіх черкащан віддавати честь нашим загиблим Захисникам і Захисницям щодня о 9.00. Під час загальнонаціональної хвилини мовчання. Це важливо.

Він зауважив, що війна стосується кожного. І важливо, щоб кожен працював задля спільної Перемоги.

– Лише за вересень у небі над нашою областю знищено 148 ворожих цілей, – зазначив Ігор Табурець. – Практично щоночі наші оборонці відбивають атаки противника. Тому щодня ми маємо працювати, щоб обороноздатність нашої країни примножувалась. Це – наш священний обов’язок. Наші союзники і партнери додають нам міці. Це теж надважливо. росія повинна програти цю війну. Україна має виграти. Це реальні основи для спільної безпеки. Мир завдяки силі.

Нагадаємо, напередодні Президент повернувся зі США з новими домовленостями. Зокрема, і про безпрецедентний пакет підтримки для України.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: