«Наші освітні перемоги», – Ігор Табурець подякував школярам за освітні здобутки

Науково насичений та успішний рік для учнівства Черкащини. Очільник області Ігор Табурець зустрівся із школярами Черкащини, які стали призерами міжнародних конкурсів, всеукраїнських етапів олімпіад і робіт Малої академії наук.

– Погляньте, скільки школярів, – зауважив посадовець. – Разом із наставниками їх ледь умістила сесійна зала. Для яких цей навчальний рік був особливо успішним. Усупереч усьому. Вони – із міст і сіл нашої області.

Так, четверо учнів узяли «золото» та «бронзу» на міжнародному конкурсі проєктів екологічного спрямування GENIUS Jlympiad. На всеукраїнському етапі олімпіад і конкурсу Малої академії наук України нашу область представляв 71 учень. 42 із них здобули перемоги.

– Наші школярі – круті, – додав Ігор Табурець. – Пишаємось усією Черкащиною! Українці – освічена нація! Стійка, незламна!

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: