«Наше завдання – бути каталізатором розвитку підприємництва», – Ігор Табурець на зустрічі з підприємцями

Абсолютне сприяння, максимум підтримки та пряма комунікація. Такі принципи в роботі озвучив очільник області Ігор Табурець під час зустрічі з агропідпримцями Золотоніського району.

Так, учасники наради обговорили тенденції розвитку агроринку та державні програми підтримки, як спільно убезпечитися від можливих кризових явищ, продиктованих воєнним часом.

– Наші аграрії роблять свій щоденний вклад у перемогу України, працюючи на економіку та дбаючи про нашу продовольчу безпеку, – зауважив начальник Черкаської ОВА. – Наше завдання на рівні Обласної військової адміністрації – бути каталізатором розвитку підприємництва. Дякую за фахову дискусію! Усі озвучені ініціативи – вже в роботі.

Між тим, основним завданням на цей рік в агросекторі, за словами Ігоря Табурця, є утримання позицій Черкащини, як мінімум на рівні минулого року.

– Зможемо цього досягти, працюючи в синергії, – резюмував посадовець.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: