«Наша гордість», – Ігор Табурець зустрівся з випускниками-медалістами інтернатних закладів освіти Черкащини

Розумні, талановиті, наполегливі та сміливі. Так характеризує випускників інтернатних закладів освіти області начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. Сьогодні він поспілкувався з молоддю Черкащини та вручив їм відзнаки.

Цьогоріч свідоцтво про повну загальну середню освіту отримують 96 випускників закладів інституційного догляду та виховання обласного підпорядкування. Дев’ятеро здобули золоті та срібні медалі

– Мав за честь сьогодні вручити їм відзнаки та поспілкуватися, – відзначив Ігор Табурець. – Знання та вміння наших випускників дуже потрібні нашій Україні. Особливо для її відбудови після перемоги. Сподіваюсь, що надалі кожен обере фах до душі.

Водночас випускники доручили очільник області передати обереги та листи від них українським захисникам.

– Обов’язково виконаю це доручення, – наголосив Ігор Табурець. – Така підтримка, повірте, дуже цінна.

Нині в закладах інституційного догляду та виховання обласного підпорядкування навчаються понад 3 тисячі дітей. З них майже дві тисячі здобувають повну загальну середню освіту у санаторних та спеціалізованих мистецьких школах-інтернатах.