НАШ НЕСКОРЕНИЙ: черкаський ветеран виборов першу медаль для України на Invictus Games

Вадим Мазніченко в перший день міжнародних змагань із адаптивних видів спорту Invictus Games Düsseldorf 2023 здобув бронзу у штовханні ядра в категорії ІF6.

Цьогоріч Черкащину на міжнародних змаганнях представляє двоє спортсменів – ветеран війни Вадим Мазніченко та поліцейський Максим Дмитраш. 

– Пишаємося нашими нескореними, – наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. – Уболіваємо за кожного. До нових перемог!

Також у перший день Invictus Games відбулися кваліфікаційні забіги з легкої атлетики, біг 100 метрів.  За результатами, Максим  Дмитраш вийшов у  фінал.  Також спортсмен  у складі команди  став другий на кваліфікаційному забігу естафети 4*100. Попереду –  фінал.

Нагадаємо, цього року Invictus Games відбуваються у Дюссельдорфі. Там виступають ветерани та військовослужбовці з понад 20 країн. 

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України, у перший день міжнародних змагань Invictus Games Düsseldorf 2023 наші хлопці вибороли шість медалей: одне золото, три срібла та дві бронзи.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин