Нація добровольців непереможна, – Ігор Табурець

Державні нагороди від Головнокомандувача ЗСУ та Міноборони передали добровольцям Черкащини. Вручив їх бійцям начальник ОВА Ігор Табурець у знаковому для українського добровольчого руху місці – на Чигиринщині.

– Ви показали світу, як українці люблять свою землю, коли покинули «мирні» професії і взяли до рук зброю у 2014 році, у 2022-му, коли щодня женете у засвіти «другу армію світу», – звернувся очільник області до захисників. – Із вашим днем, добровольці! Дякую за справжність і могуття! Кожному і кожній!

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять героїв-добровольців, які віддали своє життя за Україну.

Нагадаємо, щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам’ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Дата 14 березня була обрана не випадково. Саме в цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України – на захист нашої держави та її суверенітету.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин