На Черкащині триває підготовка до опалювального сезону

На фото - нарада з урядовцями

Область додатково закупить ще шість блочно-модульних котелень. Напередодні Уряд спрямував на реалізацію цих проєктів понад 61,5 млн грн із резервного фонду.

На фото - Ігор Табурець і Антон Царюк

Як зауважив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець, в області системно працюють над реалізацією Комплексного плану стійкості. 

–  Це – пріоритет для кожної громади, –  наголосив він. – Працюємо над захистом об’єктів критичної інфраструктури, розвитком розподіленої генерації, забезпеченням резервного теплопостачання та стабільного водопостачання й водовідведення. 

На фото - учасники наради

За словами очільника Черкащини, у межах підготовки до зими додатково закуплять шість блочно-модульних котелень. 

– Наше завдання із громадами – оперативно провести всі необхідні роботи, – підкреслив Ігор Табурець. – Дякуємо Президенту й Уряду за підтримку. Працюємо.

На фото - Юлія Свириденко

Загалом Уряд спрямував з резервного фонду 3 млрд грн для придбання 216 блочно-модульних котелень, щоб забезпечити будинки та квартири надійним теплопостачанням в умовах російського енергетичного терору. 

Нагадаємо, Черкащина долучилася до ІV Міжнародного Саміту міст і регіонів.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин