На Черкащині нарощують потужності з протезування

На фото - Ігорю Табурцю продемонстрували протез

Якість, клієнтоорієнтований сервіс і підтримка. У Черкасах запрацював центр, де можна отримати послуги з протезування різної складності. 

Черкаський центр протезування став уже п’ятим для компанії «ПРОСТЕТІКС.ПРО» в Україні. Вона працює в партнерстві з німецьким концерном Ottobock. 

На фото - демонстрація виготовлення протезу На фото - представниця центру показує на різновиди протезів

–  Зараз наші фахівці в реальному часі отримують знання та навички «з полів», – зауважив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. – Адже, на жаль, щодня цивільні та військові стають ціллю ворога. Те, з чим подекуди не стикалися закордонні практики, для наших протезистів уже вивчений урок. Ці знання маємо використовувати, щоб допомогти якомога більшій кількості людей.

У цьому центрі також можна отримати потрібну послугу за держпрограмою.

На фото - Ігор Табурець під час відвідування центру протезування На фото - Ігор Табурець та ветеран Вадим Мазніченко

– Пацієнт має право обирати, – наголосив очільник області. – Послугу. Якість. Сервіс. Особливо, коли йдеться про реабілітацію та відновлення.

Нагадаємо, на базі табору «Максимум» працює центр протезування.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин