На Черкащині за звання найпрофесійніших змагаються бодігарди

Одразу два чемпіонати – 11-й Чемпіонат світу та 24-й Чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців – приймає Черкащина цими днями. Змагаються за перемогу 29 команд із України та світу.

Також завітали на змагання команди з  Республіки Молдови, Румунії, Народної Республіки Бангладеш та Республіки Азербайджан.  Привітав присутніх очільник Черкащини Олександр Скічко. Він зачитав вітання Президента України Володимира Зеленського з нагоди відкриття змагань бодігардів.

– Проведення змагань міжнародного рівня саме в нашому місті є черговим свідченням того, що Черкащина – серце України, – наголосив очільник ОДА. – Упродовж трьох днів спецпідрозділи та силові відомства демонструють професійні вміння з рукопашного бою, стрілецьких вправ, долання смуги перешкод на автомобілі, пошуку вибухових пристроїв. Це видовищні дійства та правильний приклад для молодого покоління!

Спортсмени відпрацьовували техніку і тактику захисту VIP під час пішого супроводу, рукопашний бій. Змагалися з 2 видів дисциплін: пошук вибухових пристроїв в автомобілі на території. Також команди долали смугу перешкод на автомобілі на території перону Черкаського аеропорту.

Закриття змагань – 19 липня.

Стрічка новин