На Черкащині відзначили відмінників захисту України-2024

Складали теорію, практику та пройшли вишкіл. На Черкащині відзначили відмінників захисту України. Цьогоріч почесні відзнаки отримали 68 учнів і випускників шкіл області, а також учнів закладів профосвіти. Про це розповів очільник області Ігор Табурець.

Разом із призером «Ігор Нескорених», військовим Артемом Лукашуком начальник ОВА долучився до церемонії вручення нагрудних знаків.

– Символічно ці мотивувальні відзнаки ми вручаємо саме на День Конституції, – зауважив начальник ОВА. –  Це вже добра традиція в нас на Черкащині. Подивіться, з якою гордістю ці юнаки та дівчата отримують свої відзнаки. Діти, які знають ціну нашої свободи та незалежності, які бачать, як вони виборюються. Будьте гідними українцями!

Додамо, започаткували вручення відзнак для учнівства у 2015 році. Відтоді звання відмінника захисту України отримав 831 учень Черкащини.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: