На Черкащині продовжують діяти жовті графіки відключень електроенергії

На Черкащині продовжують діяти жовті графіки відключень електроенергії: три години зі світлом, три – без. Про це інформує начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Водночас ситуація зараз надскладна. У частині областей уже застосовані аварійні відключення. Наразі в енергосистемі нашої країни зберігається значний дефіцит потужності, особливо зранку та ввечері.

– Усе це – наслідок масованих ракетних і дронових атак росіян по енергетичній інфраструктурі України, – зауважив очільник області. –  Її відбудова – не день, не два і навіть не місяць. Плюс зросло споживання електроенергії через морозну погоду, також після свят запрацювали підприємства. Крім цього, ворогом тимчасово окуповані низка електростанцій, які виробляли електроенергію для українців, серед яких найбільша Запорізька АЕС. Тому прошу кожного заощаджувати електроенергію навіть у години, коли вона у вас є.

Додатково нагадуємо про новини для бізнесу. Підприємства, які купуватимуть імпортовану електроенергію, будуть гарантовано захищені від планових відключень в межах придбаної електроенергії. Детальніше про механізм є у відповідній постанові: https://bit.ly/3W4ydhZ

Стрічка новин