На Черкащині презентували безпековий проект Custody Records

Безпековий проект Нацполіції Custody Records презентували в Черкаському районному управлінні поліції. Ознайомився з ним очільник області Ігор Табурець.

Тепер у відділку поліції є цілодобовий контроль і відеонагляд, електронна фіксація абсолютно всіх дій, що відбуваються із затриманим. У разі конфліктних ситуацій – усе можна буде відразу перевірити.

– Війна – не час для зупинки, – наголосив Ігор Табурець. – Навпаки – маємо розвиватися в рази швидше, міцнішати та рухатися вперед абсолютно в усіх сферах. Custody Records – дієвий запобіжник від неправомірних дій з боку правоохоронців до затриманих і водночас убезпечення самих поліцейських від безпідставних звинувачень з боку затриманих.

Черкаське  районне управління поліції стало вже 36-им підрозділом у країні, де запроваджено цю систему.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: