На Черкащині дозволили продаж алкоголю

Продаж алкогольних виробів поновлюють в області. Придбати продукцію можна з 8.00 до 20.00. Про це інформує начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Таке рішення зумовлене економічною складовою, відзначив він. Воно ухвалене задля забезпечення стабільної роботи підприємств галузі, збільшення надходжень до бюджету від сплати податків і зменшення частки продажу нелегальної продукції.

– Водночас командири військових частин та інших військових формувань, що дислоковані на території області, зобов’язані вжити всіх заходів для недопущення вживання алкогольних напоїв військовослужбовцями, військовозоб’язаними та резервістами, – наголосив Ігор Табурець. – У кермувальників напідпитку й далі вилучатимемо автомобілі на потреби армії.