На Черкащині дали старт наймасштабнішому шкільному спортивному руху
В Україні масштабується національний проект фізичного виховання школярів – «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Про його реалізацію в регіоні розповів начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець на брифінгу в медіацентрі.
Як він зауважив, цей проект – наймасштабніший шкільний спортивний рух України. Цьогоріч він буде реалізуватися в 20 регіонах країни та в Києві. У планах – на щорічній основі.
– За попередніми підрахунками, в цьому році участь у змаганнях зможуть взяти понад 8 000 шкіл нашої країни, – розповів Ігор Табурець. – А це – майже 300 тисяч учнів. Команди змагатимуться у 5 видах спорту. Це – черлідинг, футзал, баскетбол, спортивне орієнтування, волейбол. Розпочнеться все із шкільного рівня змагань. Далі – територіальний, районний, обласний і всеукраїнський.
Наразі триває реєстрація шкільних команд. Подати заявки для участі всі охочі можуть до 1 лютого: посилання на форму є на офіційних сторінках проекту у Фейсбуці, Телеграмі та Інстраграмі, а також на сайті https://scl.gov.ua/
– На сьогодні в нашій області зареєструвалися вже понад 250 учнівських команд, – повідомив Ігор Табурець. – Усі змагання будуть відбуватися з дотриманням безпекових заходів. У координації з правоохоронними та іншими органами, що дозволить убезпечити дітей від можливих ризиків. Як це зазвичай відбувається під час кубків і чемпіонатів, які проходять в області. Безпека – понад усе!
Активними учасниками проекту є його регіональні амбасадори. Ними стали :
Богдан Кулинич – український футболіст-воротар, чемпіон XV літніх Паралімпійських ігор-2016;
Сергій Куліш, український стрілець, срібний призер Олімпійських ігор-2016;
Антоніна Саприкіна, очільниця обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.
– Спорт – це про здоровий дух, – зауважив Богдан Кулинич. – А спортивні командні змагання серед дітей – важливі та на часі. Вони об’єднують, згуртовують, мотивують. Цей проект саме про це. А ще – про психоемоційну підтримку дітей, що теж надважливо нині.
Амбасадорка проекту Антоніна Саприкіна наголосила, що участь у проекті – це можливість для кожного проявити себе, свої навички та вміння в межах змагань, що розроблені за найсучаснішими стандартами.
Докладніше дивіться у відео:
Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:
-
17:10Ігор Табурець про розвиток альтернативної енергетики на Черкащині
https://youtu.be/NgCI1sDrQoI На Черкащині динамічно розвивають альтернативні джерела енергетики. Про проміжні результати розповів очільник Черкащини Ігор Табурець. - Лише за цей рік на Черкащині маємо +12…
17:10 -
16:22Недуга, що молодшає: черкаська лікарка розповіла, як розпізнати інфаркт міокарда
Наразі в Україні середній вік пацієнта з інфарктом міокарду - 40 - 60 років. Утім непоодинокі випадки пацієнтів із інфарктом міокарду у віці 30 -…
16:22 -
16:13Тетяна Клименко розповіла про втілення проєкту “Відкриті архіви”
На Черкащині розширюють доступ до історії. З цією метою упроваджують культурно-просвітницький проєкт “Відкриті архіви”. Представила проміжні результати його упровадження директорка державного архіву Черкаської області Тетяна…
16:13 -
16:06Рушники Олександри Теліженко на виставці в Марокко
У Королівському інституті берберської культури в Рабаті відкрилася виставка «Рушниковий гай: світ українського рушника» черкаської майстрині Олександри Теліженко. Про це повідомляють в управлінні культури та…
16:06 -
15:32«е-Рослинництво»: в Україні впроваджено новий сервіс
Постанову №1309 «Деякі питання створення та функціонування електронної системи реєстрів у галузі рослинництва «е-рослинництво» ухвалив Кабінет міністрів України. Документ набуває чинності 1 грудня 2024 року.…
15:32 -
14:19День Гідності та Свободи: черкащани вшанували подвиг борців за Україну
Цьогоріч минає 20 років від Помаранчевої революції, 11 – Революції Гідності. З нагоди Дня Гідності та Свободи в обласному центрі відбулися пам’ятні заходи. Світлу пам'ять…
14:19 -
13:14Підприємства Черкащини отримали гранти від держави на розвиток тепличного господарства
Дев’ять підприємств області отримали 37 млн грн, з них 11 – на будівництво теплиць. Кошти спрямовані в межах грантів від держави на розвиток тепличного господарства…
13:14 -
11:53Платники податків Черкащини перерахували 858 млн грн військового збору
За 10 місяців 2024 року жителі Черкаської області спрямували до державного бюджету 858,4 млн грн військового збору. Про це повідомляє ГУ ДПС у Черкаській області.…
11:53 -
11:49Від початку року українці отримали 22 тисячі ваучерів на навчання
Держава виділила на це 260 мільйонів гривень, повідомляє Урядовий портал. Найбільш затребувані професії, які громадяни опановують за ваучерами, — медсестринство, психологія, дошкільна освіта, медицина, кухар, водій, тракторист…
11:49 -
10:59Мінсоцполітики: В Україні запроваджується Система обліку немайнової шкоди українцям, завданої війною
Верховна Рада України ухвалила законопроект "Про облік інформації про шкоду, завдану особистим немайновим правам фізичних осіб внаслідок збройної агресії російської федерації проти України". Ця законодавча…
10:59 -
09:47Президент ушанував пам’ять українців, які загинули під час Революції Гідності
У День Гідності та Свободи Президент України Володимир Зеленський ушанував пам’ять українців, які загинули під час Революції Гідності. Глава держави встановив лампадку до хреста на…
09:47 -
09:10Уряд виділив додатково понад 4,1 млрд грн на компенсацію для придбання житла ветеранам війни
Уряд виділив додатково понад 4,1 млрд грн на компенсацію для придбання житла ветеранам війни у 2024 році. Таке рішення ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України…
09:10