Крок за кроком: Черкащина передала чергову допомогу військовим

Разом робимо важливе. Область продовжує підсилювати Сили оборони України. Про декілька таких історій допомоги розповів начальник ОВА Ігор Табурець.

Зокрема, нашим тероборонівцям передали 40 шт. тактичних навушників. У місцях, де працює арта, – дуже необхідна річ, наголосив очільник області. За допомогу від подякував «Фонду Віктора та Кароліни Євпак».

– Підсилення від Черкащини отримав і 24-ий окремий штурмовий батальйон «Айдар»: хлопці зараз там, де дуже гаряче, – відзначив Ігор Табурець. – Щоб прицільніше бити по ворогу – передали їм дрон.

Нагадаємо, дрон придбали в межах внутрішньої акції в ОВА задля підтримки ЗСУ. На додаток штурмовому батальйону передали генератор, у якому теж була потреба, від благодійного фонду «Історико-культурний центр міста Умань».

– І кожна ваша допомога для наших захисників – цінна, – наголосив очільник області.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: