«Кожен інструмент впливу зараз важливий», – Ігор Табурець про звернення Черкаської міськради до НАТО

Черкаська міська рада звернулася до НАТО підтримати прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет міськради 5 березня.

Звернення адресоване урядам та парламентам країн-членів НАТО, послам та дипломатичному корпусу усіх держав НАТО та іншим посадовим особам за кордоном, від яких залежить прийняття важливого для України рішення.

Підтримав рішення виконавчого комітету керівник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

– Кожен інструмент впливу повинен зараз бути задіяний: небо над нашою Україною має бути закритим!– відзначив він. – Ціна зволікання – життя людей. Дякую Черкаській міській  раді.