Ігор Табурець зустрівся з рідними зниклих безвісти захисників і захисниць із Черкащини

Обласна військова адміністрація робить усе можливе, щоб бути ефективним комунікаційним майданчиком між рідними зниклих безвісти захисників і захисниць із відповідальними службами за пошук і обмін. На цьому наголосив очільник Черкащини Ігор Табурець під час зустрічі.

За його словами, вчасні відповіді, роз’яснення, координація – важливі складники цього процесу. В області постійно на зв’язку з вертикаллю задіяних у пошуку, регіональним координатором у Черкаській області Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, Анною Донець, а також партнерами з громадського сектора. Сьогодні зустріч відбулась, зокрема, за участі представників ГО «ГРУПА ПАТРІОТ».

– Пошук зниклих безвісти – складний процес, – зауважив Ігор Табурець. – Кожен випадок індивідуальний, із своїми алгоритмами. І тут важливий принцип: не зашкодити. Як і не стати жертвою інформаційно-психологічних спецоперацій ворога, які часто спрямовані саме на рідних наших військовослужбовців. Про все в деталях проговорили. Ми про всіх пам’ятаємо. Україна робить усе можливе, щоб знайти і повернути кожного та кожну. Це завдання Президента. Бо найбільша наша цінність – люди!

Нагадаємо, регіональний координатор Анна Донець консультує родини зниклих безвісти щодо алгоритму дій, збирає інформацію про зниклих та передає її аналітикам Офісу Уповноваженого.

Звернутися до регіонального координатора у Черкаській області можна особисто за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 185, кабінет №127-А або ж за номерами: +38 (093) 384-90-97, +38 (098) 024-24-37.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин