Ігор Табурець закликав жителів області свідомо поставитися до споживання енергоносіїв

Енергетична система України знову потребує нашої з вами допомоги. Щоб не перевантажувати систему, треба зменшити електроспоживання – як у побуті, так і на рівні громад. До цього закликав громаду Черкащини очільник області Ігор Табурець.

– Це стосується всіх: ресторанів, кафе, магазинів, підприємств та ін,  – наголосив він. – Слід мінімізувати також зовнішнє освітлення, не вмикати підсвітку фасадів, вивіски тощо. Особливо важливо заощаджувати електроенергію з 17 до 23 години. Відповідне доручення від мене отримали всі керівники органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, сьогодні вранці ворог знову підступно обстріляв один із об’єктів енергетичної інфраструктури. Цього разу – сусідньої Київщини.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: