Ігор Табурець розповів про безпекові проекти в освіті

На Черкащині продовжують працювати над безпековими проектами в освітній галузі. Про це розповів очільник області Ігор Табурець під час ознайомлення із практиками їхньої реалізації в Уманському районі. 

Зокрема, йдеться про інфраструктурні та просвітницькі проекти. 

Наш ключовий пріоритет – облаштування укриттів у закладах освіти, – пояснив начальник ОВА. – Вони мають бути повноцінними місцями безпеки. В області понад 88% шкіл, 80% садочків, 100% закладів професійної освіти та вишів, практично всі коледжі вже їх мають. Завдання-максимум: мати змогу з 1 вересня повноцінно працювати в очному форматі.  

Крім цього, спільно з ДСНС у школах області розвивають мережу «класів безпеки».

Наразі маємо вже 29 локацій, – зазначив Ігор Табурець. – У такому класі є все, щоб в інтерактивній формі діти навчились діяти під час різних загроз і убезпечуватися.

Буваючи в районах, начальник ОВА обов’язково перевіряє, як ці проекти реалізуються на практиці. 

Приємно вражений досвідом однієї із гімназій Умані, – розповів він. –  І до облаштування укриття, і до «класу безпеки» тут поставились і максимально технологічно, і творчо. Так тримати! Довгострокове зупинення навчання – не наша історія. Маємо все робити, щоб наші діти й надалі здобували якісну освіту, попри війну. 

 

Стрічка новин