Ігор Табурець провів нараду із сектором безпеки й оборони області

Питання ситуації довкола Свято-Михайлівського собору в Черкасах розглянули, серед інших, на нараді із сектором безпеки й оборони області. Вона пройшла під головуванням начальника ОВА Ігоря Табурця.

Собор тепер гарнізонний. Тобто завжди відкритий, зокрема, для захисників і захисниць України. Таке рішення релігійної громади.

– Моя принципова позиція: дотримання закону, – наголосив Ігор Табурець. –  Максимальна охорона громадського порядку. Оперативне реагування.

На нараді представники сектору безпеки й оборони області скоординували спільні дії. Водночас вже посилено патрулювання там, де це потрібно.

– Застерігаю будь-кого: Черкащина – не місце для провокацій і деструктиву, – зауважив начальник ОВА. –  Реагуватимемо належне.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: