Ігор Табурець про ситуацію в області щодо можливого водопілля

Найближчі кілька днів, унаслідок пропуску води через каскад дніпровських водосховищ і рясних дощів, можливі підтоплення заплав і понижених прирічкових територій у верхів’ї Кременчуцького водосховища. Наразі маємо в області перший рівень небезпеки – жовтий. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Як він зауважив, упродовж сьогоднішнього дня фіксується стрімке підвищення рівня води в межах Хрещатика Мошнівської тергромади.

– На цю хвилину без підтоплень приватних будинків, – зауважив Ігор Табурець. – Маємо оперативну інформацію про обʼєм води, що надходитиме з Київського водосховища та Десни в найближчий час. Ситуація контрольована.

Наразі в області працюють оперативно-мобільні групи для моніторингу ситуації та швидкого реагування – в разі прямої загрози населенню.

За прогнозами фахівців, масштабів і наслідків торішнього водопілля не очікують.

– Ми постійно перебуваємо на зв’язку з рятувальниками, РВА та громадами, – наголосив Ігор Табурець.