Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 8 травня

Доба для області розпочалась із тривог. Понад чотири години поспіль була загроза з повітря. Ворог знову масовано атакував країну ракетами та дронами. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Як він розповів, у цей час наші оборонці мінуснули “шахеда” в небі над Черкаським районом.

– Люди цілі, – повідомив Ігор Табурець. – І це найголовніше. Однак пошкоджено один із будинків.

Принагідно начальник ОВА закликав черкащан реагувати на повітряні тривоги та попередження про небезпеку.

– Навіть 100% ураження повітряних цілей не гарантує безпечне перебування там, де працює ППО, – зауважив Ігор Табурець. – Уламки теж несуть загрозу. Бережіть себе та рідних!

Додамо, за інформацією Командування Повітряних Сил ЗСУ, у ніч на 8 травня 2024 року ворог завдав комбінованого удару ракетами різних типів та ударними БпЛА. Нашою протиповітряною обороною знищено 59 ворожих повітряних цілей. Зокрема, 39 ракет і 20 ударних БПЛА.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: