Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 7 вересня

Оборонці неба цієї ночі збили над Черкащиною 5 ворожих БпЛА. Минулося без потерпілих. Про це інформує начальник ОВА Ігор Табурець.

В одному з випадків через падіння уламків загорілась лісова підстилка. Пожежу ліквідували.

– З ночі до ранку наша область була на тривозі, – зауважив він.
– У цей час українські оборонці відбивали черговий повітряний напад противника. Бережіть себе та щоразу реагуйте на попередження про небезпеку!

Як інформують у Повітряних Силах України, цієї ночі ворог атакував Україну 67-ма “шахедами”. Вдалося знищити 58 ударних БпЛА. Водночас шість безпілотників вийшли з підконтрольного повітряного простору України, полетівши у напрямку росії, білорусі та тимчасово окупованої Луганщини. Ще три ворожі БпЛА локаційно втрачені на території України (імовірно, впали під впливом засобів РЕБ).