Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 18 вересня

Під час останніх тривог у межах області силами ППО та радіоелектронної боротьби знищено 16 БпЛА противника. Про це інформує начальник ОВА Ігор Табурець.

Він додав, що минулось без потерпілих.

– Передовсім дякуємо нашим оборонцям неба за успішне відбиття ворожих атак, – зауважив очільник області. – Без потерпілих. В одному випадку ми мали загоряння лісової підстилки через падіння уламків. Пожежа вже ліквідована.

Обстеження території триває.

За інформацією Командування Повітряних Сил України, у ніч на 18 вересня 2024 року російські окупанти завдали удару трьома керованими авіаційними ракетами Х-59/69 з повітряного простору окупованої Херсонщини та 52-ма ударними БпЛА. Силами ППО збито 46 ударних БпЛА. П’ять БпЛА локаційно втрачені, ще один ворожий безпілотник полетів у росію.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: