Ігор Табурець про ліквідацію наслідків ворожих атак на Черкащині

Найдовша повітряна тривога сьогодні зафіксована на Черкащині. Вона тривала понад 13 годин поспіль. За цей час на рахунку наших оборонців: 10 знищених БпЛА в межах області. Про це повідомив начальник ОВА Ігор Табурець.

Як він зауважив, у більшості випадків минулось без наслідків. Однак наробив лиха ворожий «шахед» на Золотоніщині.

– На щастя, люди цілі, – наголосив Ігор Табурець. – І це найголовніше! За інформацією на цю хвилину, маємо у Шрамківці 17 пошкоджених домоволодінь, із них 3 – суттєво, а також електролінію. Усі потрібні служби для ліквідації наслідків задіяні. На місці скоординував роботу: розраховую на максимальну відповідальність кожного. Питання на контролі.

За словами начальника ОВА, цей російський удар був укотре націлений на критичну цивільну інфраструктуру України.

– Тому ситуація в енергетиці зараз складна, – пояснив Ігор Табурець. –  Графіки відключень задіяні жорсткі. Як тільки ми отримуємо інформацію від енергетиків про зміни – відразу повідомляю.

Окрім цього, по області поновлено роботу пунктів незламності, у зв’язку з нестабільною роботою енергосистеми.

Начальник ОВА подякував рятувальникам за оперативне виконання першочергових робіт. А також команді Черкаської обласної організації Товариства Червоного Хреста України за допомогу.

Також Ігор Табурець закликав черкащан належно реагувати на повітряні тривоги.

– Убезпечуючись, ви допомагаєте нашій ППО працювати по ворожих цілях, – наголосив він. – Бережіть себе та рідних!

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: