Ігор Табурець про актуальне ж життя області за 26 березня

У традиційному щоденному зверненні начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець тезово поінформував про основне з життя Черкащини на сьогодні. Зокрема:
  • Завдяки нашим захисникам ситуація в області на цей час стабільна. Уся критична інфраструктура працює. Спільно тримаємо економічний фронт.
  • Черкаська обласна військова адміністрація, обласна рада, правоохоронні органи та підрозділи територіальної оборони працюють злагоджено, єдиною командою.Накази, розпорядження і доручення ОВА обов’язкові до виконання на всіх рівнях органів державної влади та місцевого самоврядування.
  • Область продовжує транзитно приймати внутрішньо переміщених осіб. За вчора – ще понад 2600 людей.
  • Також ми готові до релокації підприємств із областей, де тривають бойові дії. Маємо вільні площі та гарантуємо максимальне сприяння. Наші контакти: 063 051 92 45, business.ck.ova@gmail.com
  • Не забувайте про комендантську годину та заборону відвідувати ліси. У жодному випадку не ігноруйте повітряну тривогу – відразу прямуйте в укриття. Задля вашої ж безпеки!