Екстренка Черкащини – з черговим автомобільним поповненням

Чергове поповнення в автопарку «швидких» Черкащини. Це вже другий транш за два місяці. Ключі від нових автівок передав бригадам із районів очільник Черкащини Олександр Скічко.

24 автівки швидкої допомоги сьогодні поїдуть у райони. Загалом же на Черкащині мають за мету оновити автопарк екстреної служби повністю наступного року.

– Лише за 9 останніх місяців автопарк поповнився 66 новими «швидкими», – наголосив Олександр Скічко. – Вдячний керівникові Центру екстреної меддопомоги Ігорю Фесуну за активну позицію в цьому питанні. Це – зовсім інша якість надання допомоги та комфортні умови для роботи бригад. І продовження всіх медичних проєктів, які ми втілюємо на Черкащині в межах Програми Президента #ВеликеБудівництво. У першому кварталі 2022 року маємо отримати ще 31 автівку. Таким чином повністю оновимо автопарк «екстренки».

Усі автівки обладнані, окрім належної техніки, ще GPS-трекерами і тривожними кнопками. Останні – особливо актуальні. Бо почастішали напади на працівників «швидкої». За останні 5 місяців – 9 випадків в області.

– Я підтримую звернення Центру до облради про першочергове ухвалення законопроєкту про посилення відповідальності за напади на медпрацівників, – зазначив очільник Черкащини. – Певен, що депутати облради на найближчій сесії його теж підтримають і адресують до колег із Верховної Ради. Медики стоять на варті здоров’я та життя черкащан. Ми зобов’язані захистити їх!