«Економічна міць – важлива складова нашої Перемоги», – Ігор Табурець

Черкащина має потенціал для розміщення нових виробництв. Зокрема, понад 700 тис. кв. м вільних площ для підприємців. Про це повідомив начальник ОВА Ігор Табурець.

В області налагоджена продуктивна комунікація на рівні громад, підприємців, бізнес-спільнот. Переймають досвід й інших регіонів. Так, днями очільник Черкащини разом із командою ознайомився з досвідом компанії Patchwork на Київщині.

– Це приватний промисловий парк, площею у понад 30 га, – розповів Ігор Табурець. – На місці колишнього заводу розбудовуються виробничі потужності: готові локації для бізнесів із потрібними комунікаціями. Принцип «заходь і працюй». Ось такі парки – потужний інструмент для боротьби за нові виробництва. Коли спілкуємось із інвесторами, зазвичай вони озвучують запит щодо наявності підготовлених територій для роботи.

Наявність таких готових площ актуальна і для релокації підприємств усередині країни через бойові дії. Адже це значно пришвидшить процес перезапуску на новому місці. Відзначимо, що на Черкащину натепер релокувалось 41 підприємство.

– На території нашої області є потенціал для розміщення нових виробництв, – наголосив начальник ОВА. –  Ми готові надати повний супровід. 

Нагадаємо, для оперативного реагування на запити підприємств Обласною військовою адміністрацією створено гарячу лінію:

  • +38 0630519245,
  • business.ck.ova@gmail.com
Стрічка новин