Черкащина поглиблює освітні зв’язки з американськими партнерами

Освітня дипломатія. Очільник області Ігор Табурець зустрівся з меценатом із США Дужоном Джонсоном. Говорили про обмін практиками в освітній галузі, підтримку нашої молоді та залучення матеріально-технічної допомоги.

– Ми всі розуміємо, як важливо, щоб українська молодь мала доступ до якісної, сучасної освіти, яка підкріплена технічними можливостями для цього, – зауважив Ігор Табурець. – Адже це про інновації, розвиток, конкурентність, економічне зростання всієї країни. Нам важливо поглиблювати партнерство з іноземними закладами освіти, вчитися в них.

Доктор Дужон – волонтер Корпусу Миру США із Детройта. Сам – колишній військовий. Місяць пропрацював на Черкащині та вкотре викладав для студентів Черкаського державного бізнес-коледжу. Тож знає, як працює наша освітня система зсередини.

– Із власних коштів Доктор Дужон ініціював стипендіальну програму для слухачів цього навчального закладу, – розповів очільник області. – Поки що підтримку отримуватиме одна студентка. Однак у планах – розширення програми. Не тільки за кількістю, а й географією.

Між тим, начальник ВОА відзначив напрацювання директора Черкаського державного бізнес-коледжу Олегова Кукліна у напрямі.

– Разом розширюватимемо пул симпатиків в Америці, які готові підтримувати освітню галузь області, – підсумував Ігор Табурець. – У співпраці – наша сила!

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: