Центр розвитку креативної економіки з’явиться на Черкащині

Центру розвитку креативної економіки у Черкасах – бути. Підґрунтя цьому заклали сьогодні. Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння підписали Міністерство розвитку громад і територій України, державний концерн «Укроборонпром» і Черкаська обласна державна адміністрація.

Від імені ОДА документ підписав очільник Черкащини Олександр Скічко. Він відзначив, що локацією майбутнього центру будуть корпуси ДП «Фотоприлад», які нині не функціонують.

– Про це довго й багато говорили, а ми – робимо! – наголосив Олександр Скічко. – Центр матиме сучасні простори, сервіси та можливості для навчання і нетворкінгу, якісну підприємницьку інфраструктуру: коворкінги, клаб-офіси і зони мікровиробництв. Ми прагнемо підвищити шанси молоді на самореалізацію без еміграції та забезпечити розвиток виробничих стартапів в області. Дякую всім партнерам цього проєкту! Підписання меморандуму – перший крок.

Центр має стати осередком ІТ-індустрії в області, додав голова ОДА. Адже ініціатив та стартапів тут усе більшає, утім просторів для проведення навчань і зустрічей недостатньо.

– Підписанням цього меморандуму ми демонструємо сучасні, інноваційні та креативні підходи, спрямовані на вирішення важливих завдань, – підкреслив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. – Подібні центри  забезпечуватимуть навчання у сферах ІТ, підприємництва та Софт Скілз. А також надаватимуть доступ до експертизи проєктів, фінансування та технічних можливостей для мікровиробництва. Очікується, що у таких центрах також будуть створені місця для навчання та коворкінгу.

Укроборонпром зацікавлений  у збереженні та збільшенні наукового потенціалу країни, зазначив генеральний директор Концерну Юрій Гусєв.

– Прагнемо, щоб завдяки Центру обдаровані люди мали можливість максимально розкривати свої таланти та здібності, зокрема сприяти розвитку оборонно-промислового комплексу», – додав Юрій Гусєв.