«Це показник кращого інвестклімату на Черкащині», – Олександр Скічко про відкриття нової агролокації

Великі масштаби, мільйонні інвестиції, сучасне обладнання та нові робочі місця. У Гельмязеві, що на Золотоніщині, запустили першу чергу нового заводу із переробки кукурудзи ТОВ «SeedCorp». Втілення таких проектів у регіоні – сигнал для інвесторів, що на Черкащині працювати комфортно, певен очільник області Олександр Скічко.

ТОВ «SeedCorp» працює на Черкащині вже третій рік. Активно розвивається у співпраці з ТОВ «АПК «Маїс». Зокрема, має понад 5 тисяч га поливних площ земель і насіннєвий завод у Черкасах.

– Щиро радію кожному реалізованому бізнес-проєкту на Черкащині, – зазначив голова облдержадміністрації Олександр Скічко. – Адже він свідчить про покращення інвестиційного клімату та є сигналом для потенційних інвесторів: у Черкаській області можна й потрібно працювати і вкладати сюди свої кошти. Пів року тому ТОВ «SeedCorp» розпочало проєкт із будівництва ще одного заводу на Золотоніщині. Повністю завершити його планують за 4 роки. І от сьогодні вже здана перша черга. Власні інвестиції компанії складуть 30 млн дол. Це ще одне потужне підприємство та плюс 200 робочих місць.

Від ідеї до відкриття першої черги заводу в компанії йшли 10 місяців. Відзначають, за цей час вдалося не тільки пропрацювати концепцію, знайти партнерів, закупити обладнання, а й плідно попрацювати із представниками влади.

Виробничі потужності нововідкритої агролокації в лінії сушки та переробки зерна сягають 12 тисяч тонн. Для забезпечення заводу качанами кукурудзи підготували 1210 га зрошувальних земель, придбали 22 одиниці спеціалізованої  техніки для насінництва.