“Безпека людей на першому місці”, – Ігор Табурець доручив проконтролювати роботу укриттів

Практично щоденно ворог атакує країну з повітря. Завдання для влади на всіх рівнях – гарантувати можливості для убезпечення жителів, коли звучить сигнал тривоги. На цьому наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Сьогодні з цього питання він провів засідання Регіональної комісії ТЕБ та НС.
Начальник ОВА окреслив ключові завдання абсолютно для всіх громад і профільних служб.

Зокрема, наголосив на цілодобовому функціонуванні укриттів і вільному доступу до них. Найближчими днями спецкомісії перевірять кожне укриття, зокрема і щодо укомплектування всім необхідним.

– Також важливо постійно відшуковувати можливості розширення фонду захисних споруд, – зазначив Ігор Табурець. – Натепер в області маємо 1522 об’єкти.

Окрім цього, керманич області  дав завдання забезпечити роботу мобільних груп із представників ДСНС, Нацполу та органів місцевого самоврядування для оперативного реагування на повідомлення про зачинені укриття.

– Зачинене укриття під час повітряної тривоги – це злочин, – наголосив Ігор Табурець.- Безпека має бути в усіх на першому місці!

«Гарячі лінії» для звернень щодо роботи укриттів:
▪︎ 101, 102, 112

▪︎ 0687976545, 336005, 335998 (оперативний черговий ОВА)

▪︎ 0686218029, 0504201356 (черговий Контактного центру ОВА)

▪︎ 1505 (оперативний черговий м. Черкаси)

▪︎ 0674744498, 317291 (додаткові номери ОКЦ ДСНС у Черкаській області)

Перелік захисних споруд Черкащини є тут:

Перелік захисних споруд Черкаської області