40% готовності: на Уманщині відбудовують ліцей

Ліцей у Паланській громаді послідовно відбудовують. Наразі тут виконано понад 40% від необхідного. Вже зроблене оглянув очільник області Ігор Табурець під час робочої поїздки на Уманщину.

– Паланський ліцей – ще один об’єкт відновлення на Уманщині, – сказав Ігор Табурець. – Він був суттєво поруйнований ворогом. Дах, перекриття між поверхами, комунікації,  навіть стіна будівлі – це не повний перелік пошкодженого.

Під час зустрічі з підрядником скоординувались щодо поточних питань з відновлення навчального закладу.

– У цілому темп робіт хороший, – зауважив начальник ОВА. – Ураховуємо також безпекову скдадову. Будівельники зводять тут із нуля протирадіаційне укриття. Без цього навчання офлайн тепер неможливе. Цей проєкт для нас – серед пріоритетних. Адже він для наших дітей, їхньої освіти. Інвестиція в майбутнє.

Нагадаємо, відбудовують ліцей у межах Програми з відновлення України від Європейського інвестиційного банку. Співфінансує громада.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: