Громадська рада при ОДА організовує подальшу роботу

Про організаційні питання роботи громадської ради йшлося на сьогоднішньому засіданні. У ньому взяв участь і заступник голови ОДА Віктор Гусак. Він звернувся до представників новоствореного нещодавно складу ради та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

– Комунікація з громадськістю є важливим напрямком у роботі ОДА, тому що влада й інститути громадянського суспільства мають співпрацювати, налагодивши ефективну взаємодію. Тут важливо розуміти проблематику Черкащини. Тож, прошу вас окреслити актуальні питання в межах різних напрямків. І відповідно надалі ми вибудуємо роботу таким чином, аби в засіданнях брали участь фахівці профільних структур. Впевнений, робота буде конструктивною та плідною.

У ході засідання, що пройшло під головуванням очільника ради Андрія Більди, представники громадської ради ухвалили низку рішень. Визначилися з постійними комісіями громадської ради, яких буде 10, вирішили технічні питання для забезпечення подальшої роботи ради.