2,3 млрд гривень податків сплатити черкащани до бюджетів всіх рівнів

За січень-лютий 2021 року платники Черкаської області до бюджетів усіх рівнів сплатили 2 млрд 346 млн грн податків, зборів та платежів. Це на 114 млн грн, або на 5,1 відсотків більше, ніж за відповідний період 2020 року, інформують в ГУ ДПС області.

До Державного бюджету України сплачено 1071 млн грн, що на 3,3 відсотків, або на 34 млн грн більше порівняно з показником за відповідний період минулого року, у тому числі ПДВ – 618 млн грн, військового збору – 76 млн грн,  податку на прибуток – 44 млн гривень.

Місцеві бюджети Черкаської області отримали 1275 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року платники податків сплатили більше на 7 відсотків, або на 80 млн гривень. Зокрема, 752 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 278 млн грн єдиного податку, 139 млн грн земельного податку, орендної плати за землю та 29 млн грн акцизного податку.

Також перераховані і спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 937 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з показником за відповідний період 2020 року перераховано на 74 млн грн більше.