«Україна в стилі ЕКО»: в області розглянули проєкти обласного екоконкурсу

Освітні, просвітницькі, мотиваційні. Сім екологічних проєктів презентували представники навчальних закладів загальної середньої, позашкільної та професійної освіти області, громадських організацій Черкащини. Їх розглянули на засіданні комісії із проведення щорічного обласного екологічного конкурсу «Україна в стилі ЕКО» під головуванням заступника голови ОДА Романа Карманніка.

Переможців визначать за результатами оцінювання проєктів на черговому засіданні комісії. Фінансуються проєкти в межах видатків обласного бюджету.

Нагадаємо, основні завдання конкурсу: втілення заходів із реалізації проєктів, спрямованих на формування екологічних цінностей, підвищення рівня екологічної культури, сприяння національно-патріотичному вихованню дітей і молоді області.