Черкащину відвідали заступники міністра захисту довкілля України

Вчора Черкащину з робочим візитом відвідали заступники міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Михайло Хорєв та Роман Шахматенко. Після відвідин низки об’єктів Черкащини, зустрілися з першим заступником голови ОДА Дмитром Ляшовим, заступником голови Юрієм Безщасним та керівницею управління екології та природних ресурсів ОДА Оленою Звягінцевою.

Обговорили нагальні для регіону екологічні питання. З-поміж основних: забруднення річки Дніпро та його притоків, устворення нацпарку “Холодний Яр”, перезахоронення пестицидів та ін.

– Якісна комунікація між обласними державними адміністраціями та керівниками ЦОВВ дозволяє одночасно знаходитися в спільному інформаційному полі, – відзначає Дмитро Ляшов. – Зустріч дозволила спільно напрацювати подальші кроки у вирішенні низки першочергових екологічних проблем Черкащини. Насамперед це створення національного природного парку “Холодний Яр“, погіршення гідрологічного та екологічного стану р. Дніпро. Сподіваємось на конструктивну співпрацю в реалізації важливх для екології регіону проектів та ініціатив!

Представники міністерства пообіцяли також усебічну підтримку до підготовки форуму щодо проблематики забруднення Дніпра та його притоків. Нагадаємо, область ініціює проведення цього заходу, аби привернути увагу всеукраїнської спільноти до забрудненості Дніпра.

Стрічка новин