Закуповуємо кисневі концентратори для лікарень Черкащини, – Сергій Сергійчук

На стаціонарному лікуванні нині в області перебувають 347 осіб з підтвердженим коронавірусом. Це ті госпіталізовані пацієнти, в яких є ускладнення і які, імовірно, потребуватимуть кисневих концентраторів. На сьогодні 602 ліжка, тобто 62,3 % ліжкового фонду, забезпечені кисневою підтримкою. Із них – 147 кисневих концентраторів та 228 виводів підведеного кисню. Водночас на Черкащині планують підвищити рівень забезпеченості лікарень киснем до 98,8%, інформує голова ОДА Сергій Сергійчук.

– У найближчі дні додатково закупимо 158 концентраторів та проведемо ще 62 виводи централізованої подачі кисню, – каже очільник Черкащини. – Це дозволить підвищити забезпеченість ліжкомісць киснем до 98,8%. На це Уряд спрямував Черкащині 17 млн грн. Спілкувався із лікарями Черкащини. Наші медики працюють понаднормово. Найкраще, що ми можемо для них зробити, – це дотримуватися протиепідемічних правил: маски, дистанція, дезінфекція. Поважайте працю інших – бережіть себе!

Додамо, в області 16 закладів визначені для надання допомоги хворим на COVID-19. Підписання договору з НСЗУ чекає Монастирищенська районна лікарня. Водночас в області очукують погодження на відкриття для ковідних пацієнтів Уманської ЦРЛ та для діток Черкаську дитячу міську лікарню.