З початку року провели понад 32 тисячі ПЛР-тестувань, – Людмила Кравченко

Більше 32 тисяч тестів полімеразної ланцюгової реакції з виявлення коронавірусу провели в області з початку року. Кожен третій – позитивний. Про це повідомила головна санітарна лікарка області Людмила Кравченко.

Найбільше випадків виявили в Черкасах, Умані, Смілі, Каневі, Смілянському, Черкаському, Звенигородському та Чорнобаївському районах. За останні 7 днів протестували 3,2 тисячі черкащан. У 902 виявили коронавірус. За останню добу протестовані 620 осіб, з яких 204 випадки – позитивні.

– Слід зазначити, що ми вже зафіксували 42 випадки повторного інфікування на ковід, що означає: ніхто не захищений від того, аби не захворіти на коронавірусу вдруге, – каже Людмила Кравченко. – Від ускладнень коронавірусної хвороби вже померли 649 осіб, 7 – за останню добу. Тож закликаю кожного ставитися серйозно до карантинних обмежень, дотримуватися їх та берегти себе й своїх близьких.