«Вакцинація – єдиний дієвий захист проти тяжкого перебігу COVID-19», – Олександр Скічко

Новий спалах коронавірусної хвороби накриває Україну. Вже 8 областей – у помаранчевій зоні. Аби захиститися від хвороби та її тяжкого перебігу, очільник області Олександр Скічко закликає черкащан вакцинуватися.

– Новорічні свята принесли нам не лише радісні моменти від зустрічей із рідними та близькими, а й ускладнення епідемситуації, – відзначив посадовець. – На Черкащині COVID-ситуація поки контрольована. За вчора +379 нових випадків захворювання. І маємо 5 лабораторно підтверджених випадків штаму «Омікрон». На сьогодні вакцинація лишається єдиним дієвим захистом від тяжкого перебігу хвороби. Майже 478 тис. черкащан завершили курс вакцинації проти COVID-19, а понад 8 тис. – вже отримали бустерну дозу.

Він додав, що в області діють 32 центри вакцинації. Тут черг наразі немає. Так само, як і в понад сотні пунктів щеплень. Вакцин в області вдосталь.

– Вкотре закликаю не чекати посилення карантину, а подбати про свій захист, хто цього досі не зробив, – закликав Олександр Скічко.

Додамо, від початку кампанії в області провели майже 974 тис. щеплень. На амбулаторному лікуванні перебувають 433 особи, дітей – 6.