Вакцинація колективів: працівників Черкаської дирекції АТ «Укрпошта» ревакцинували

Працівників Черкаської дирекції АТ «Укрпошта» сьогодні ревакцинували. Другу дозу вакцини CoronaVac одержали цього дня 37 фахівців структури. За словами однієї з працівниць, територіальної менеджерки Алли Ямашкіної, це її свідомий вибір:

– Я постійно контактую з людьми, – говорить пані Алла, яка отримала сьогодні другу дозу вакцини, – тож для мене вакцинація є дуже важливою, зокрема й для того, аби не наражати на небезпеку своїх рідних.

Коломієць Валентина, лікарка загальної практики сімейної медицини Смілянської мобільної бригади Тальнівської ТГ, яка спільно зі своєю колегою проводила ревакцинацію, зазначила, що першу дозу тутешні працівники отримали 28 діб тому. Перенесли її в цілому нормально. Зауважила також, що вакцину транспортують в спеціальній сумці-холодильнику, де витримана необхідна температура. Одна доза – на одну особу. Валентина Петрівна також нагадала, що в цілому протипоказаннями до щеплення є алергічна реакція на один із компонентів вакцини, вагітність, підвищена температура.

Натомість директор Черкаської філії АТ «Укрпошта» Олександр Марченко розповів, що працівники усвідомлюють важливість вакцинації:

– «Укрпошта» належить до компаній, які працюють у сфері обслуговування. Відтак надаємо поштово-фінансові послуги, ми ще й логістична компанія,– зауважив керівник структури, – відповідно за день у нас формується безліч унікальних контактів у наших колег, зокрема  операторів, листонош, із нашими клієнтами. Тож, ми розуміємо, що це великі ризики. Загалом працівники дирекції вакцинуються поступово і цей процес триває, – додав він.

Нагадаємо, вакцинальна кампанія стартувала в Україні та на Черкащині зокрема 24 лютого. Відтоді в області щепилися понад 106 тисяч осіб. Нині вакцинуватися проти коронавірусу черкащани мають змогу трьома вакцинами: CoronaVac, Pfizer та AstraZeneca.
В області повністю завершили вакцинацію більше 41 тисячі осіб. Поступово надходять нові партії вакцини для продовження вакцинальної кампанії. Очікують на 7,5 тис. доз AstraZeneca, якою в планах удруге щепити людей, що отримали перше щеплення CoviShield чи AstraZeneca. Вчора отримали 10 тис. доз CoronaVac, яким переважно вакцинують у Центрах масової вакцинації, та 7 020 доз Pfizer.

Читайте також (зокрема й перелік центрів вакцинації): У Центрах масової вакцинації Черкащини вже імунізувалися проти ковіду майже 6 тисяч осіб