В Умані діють посилені протиепідемічні заходи

Постійний контроль на території святкування іудейського нового року, дезінфекційна обробка місць загального користування, автотранспорту та майданчиків зі сміттєвими контейнерами – в Умані запроваджили  посилені протиепідемічні заходи. Їхнє виконання контролюють фахівці міськрайонного управління Держпродспоживслужби Черкащини.Посилені заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції  в Умані триватимуть до 23 вересня, інформують у Держпродспоживчслужбі області.

Так,  відділ  житлово-комунального господарства, ТОВ «Екоклінер» та УКП «Комунальник» встановили щити про заборону купання у водоймах, а також 4 біотуалети у громадських місцях.

На кількох вулицях, якими пересуваються прочани, нанесли маркування безпечної дистанції. Проводиться постійний контроль за благоустроєм в зоні святкування. Так, Уманське міськрайонне управління Держпродспоживслужби Черкащини розробило схему санітарного очищення території проживання та святкування хасидів: на 26-ти майданчиках встановили 104 контейнери для сміття, які обслуговує 9 одиниць автотранспорту.

Щоденно проводиться дезінфекція автомобілів Національної поліції, сміттєвозів, контейнерів для сміття та обладнаних для них  майданчиків.

З 8 вересня щоденно прибирають та миють 6-ть вулиць в районі святкування, дезінфекують місця загального користування 7-ми будинків КНП «Уманське РЕУ №3». Створені запаси деззасобів, антисептиків для рук, рідкого мила, спецодягу, засобів індивідуального захисту для працівників комунальних служб. На це з міського бюджету виділили  337 тис. грн.

А представники Міжнародного Благодійного Фонду імені Рабі Нахмана із Бреслава визначили кількість прочан,  які можуть перебувати в культових спорудах. Встановлено інформаційні табло щодо протиепідемічних заходів. Повсюдно поширюються пам’ятки.

Культові споруди забезпечені безконтактними термометрами, одноразовими рушниками, санітайзерами, антисептиками для рук, рідким милом, деззасобами, пульверизаторами для деззасобів. Розроблений графік дезобробок, план схеми розміщення  відвідувачів.

 

Стрічка новин