Усі були не щеплені та захворіли вперше: Микола Тищук про «Дельту», а також у цілому про COVID-19 в області

У ході сьогоднішнього брифінгу в ОДА фахівці повідомили про захворювання жителів Черкащини на коронавірусну хворобу типу Delta. Таких на Черкащині 20, поміж яких дитина 15 років. Троє нині лікуються на стаціонарі. П’ятеро одужали.

Заступник головної санітарної лікарки області Микола Тищук звернувся до жителів області з тим, аби були відповідальними й дотримувались протиепідемічних заходів. Це дасть змогу вберегтися  від захворювання на коронавірус. Зокрема й новий штам «Дельта». Останній, наголосимо, призводить до більш тяжкого перебігу захворювання й більш швидше шириться.

Єдиним способом для захисту від тяжкого перебігу захворювання є вакцинація. Про це вкотре нагадав під час брифінгу Микола Миколайович.

Він також повідомив, що загалом в області в майже 83 тисяч жителів Черкащини підтвердили діагноз коронавірусної інфекції. Близько 4,5 тисячі – працівники медичних установ.

Із початку року  протестували  методом ПЛР 126,5 тис. осіб.

Найвищі рівні захворювання на 100 тисяч населення впродовж останніх 14 діб днів зареєстровані у тергромадах Звенигородського, Черкаського районів.

Порівняно з минулим тижнем показник захворюваності на коронавірус в області зменшився на 29,85%, захворюваність на 100 тис. населення – 11,88.

Загалом від початку епідемії одужали від хвороби 80,8 тисяч осіб. Зареєстрували 84 випадки повторного захворювання.