У понад двох сотнях закладів освіти області виявлено хворих на COVID-19

Про це повідомила сьогодні в ході брифінгу заступник начальниці Управління освіти і науки Черкаської ОДА Оксана Сімушіна. Вона зауважила, що за оперативною інформацією органів управління освітою та керівників закладів освіти хворих виявили у 202 закладах. Поміж них 93 здобувачі освіти та 379 працівників освітньої галузі.

– Загалом, завдячуючи вчасно вжитим заходам, а це канікули, перехід на дистанційну форму навчання, нам вдалося стабілізувати ріст захворюваності серед учасників освітнього процесу, – наголосила пані Оксана, –  22 жовтня, приміром, обліковували 130 здобувачів освіти та 410 працівників.

Оксана Сімушіна додала, що згідно з рекомендаціями Державної комісії з питань ТЕБ та НС, а також Міністерства освіти і науки, у 483 школах області (90,6%) триватимуть канікули до кінця тижня.

Додамо також, відповідно до протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23.10.2020 № 42 рекомендовано місцевим комісіям з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянути питання щодо переведення закладів загальної середньої освіти, по завершенню осінніх канікул, на дистанційну форму навчання до 15 листопада. На разі рішення щодо дистанційної форми навчання приймаються на місцях.

Довідково:

із 28 жовтня розпочалося навчання в закладах загальної середньої освіти м. Черкас (35 закладів) та Монастирищенського району (13 шкіл). Від сьогодні (29 жовтня) до навчання приступили учні 1 школи м. Умані та 1 школи Червонослобідської ОТГ.

Деталі – у відео: