Сергій Сергійчук про епідситуацію в області 30 листопада

+394 нових випадки COVID-19 зафіксували на Черкащині 30 листопада. Про це інформує голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук.

Від початку карантину захворіли 22 924 черкащан. З них 179 померли.

За останню добу померли дві людини: 74-річний чоловік з Умані,68-річна жінка з Черкас.

За останню добу вилікувалися 567 людей. За весь час пандемії одужали 17 619 жителів Черкащини.

В області 19 закладів лікують хворих на COVID-19. Для пацієнтів розгорнули 1530 ліжок. Із них забезпечені кисневою підтримкою 665 ліжок, що складає 43%. Заповненість ліжок становить 55,2%.

Під амбулаторним наглядом лікарів перебувають 4556 пацієнтів. 570 хворих на covid-19 отримують стаціонарне лікування. Крім того, у стаціонарах перебуває ще 285 людей з підозрою.

Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук вкотре наголошує на дотриманні санітарно-гігієнічних та карантинних норм. Щоб до мінімуму звести можливість інфікування, треба часто мити руки, обробляти їх дезінфікуючими засобами, брудними руками не торкатися до обличчя, уникати тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель, правильно носити маску, прикривши нею рота та носа.