Сергій Сергійчук про епідситуацію в області 27 жовтня

+154 нових випадків COVID-19 зафіксували на Черкащині за останню добу, 27 жовтня. Про це інформує очільник області Сергій Сергійчук.

За останню добу обласний лабораторний центр провів 1148 ПЛР-досліджень. Коронавірус підтвердили у 49 жителів Черкас, 27 – м. Сміла, 1 – м. Умань, 1 – м. Канів, 9 – м. Ватутіне, 2 – Городищенського р-ну, 8 – Звенигородського, 1 – Корсунь-Шевченківського, 7 – Лисянського, 1 – Маньківського, 5 – Смілянського, 13 – Тальнівського, 3 – Христинівського, 15 – Черкаського, 2 – Чигиринського та 10 – Шполянського.

Загалом із початку карантину виявили 8301 лабораторно підтверджений випадок коронавірусу. За останню добу подолали хворобу 265 жителів Черкащини. Одужали 7091 осіб за весь час пандемії.

Черкащина втратила 81 особу від COVID-19. За останню добу втратили ще двох осіб від коронавірусу. Це чоловіки 55 та 61 років з Жашкова та Ватутіного. Обидва мали супутні хронічні хвороби серця та легенів. Співчуття втраті рідним та близьким!

В області 17 закладів визначені для надання допомоги хворим на COVID-19, 16 – надають медичну допомогу хворим на ковід, 2 заклади готуються до прийому хворих. Всього в закладах розгорнуті 632 ліжка. Їх заповненість сягає 55,3%.

Отримують лікування 1129 осіб з лабораторно підтвердженими COVID-19, них на стаціонарному лікуванні – 332 особи. Крім того, у стаціонарах перебуває ще 18 осіб з підозрою. На амубулаторному лікуванні – 878 осіб.

Будь свідомими: дотримуйтеся карантинних заходів, належним чином носіть захисні маски та слідкуйте за своїм здоров’ям!