Сергій Сергійчук про епідситуацію в області 23 жовтня

+161 новий випадок COVID-19 зафіксували на Черкащині за останню добу, 23 жовтня. За останню добу подолали хворобу 175 жителів Черкащини. Одужали 6349 осіб за весь час пандемії. Про це інформує голова облдержадміністрації Сергій Сергійчук.

Загалом інфікувалися коронавірусом 7704 жителі області. Також Черкащина втратила 78 осіб від COVID-19. За останню добу – один летальний випадок. Від хвороби померла 71-річна жінка з Лисянського району. Вона мала тяжкі супутні захворювання серця.

Вчора від COVID-19 померли троє чоловіків. Це 70-річний житель Жашкова з хронічним захворюванням легень, 68-річний городищанин з інсультом та 46-річний мешканець Золотоніського району з хронічною хворобою нирок.

В області 17 закладів визначені для прийому хворих на COVID-19, в яких розгорнуто 602 ліжка.

Обласний лабцентр провів за останню добу 1139 ПЛР-дослідження. Коронавірус підтвердили:
20 – м. Черкаси, 21 – м.Сміла, 17 – м.Канів, 4 – м.Умань, 2 – м.Золотоноша, 1 – Городищенського р-ну, 1 – Драбівського, 8 – Жашківського р-ну, 2 – Звенигородського, 1 – Золотоніського, 5 – Канівського, 5 – Катеринопільського, 22 – Корсунь-Шевченківського, 10 – Лисянського, 11 – Монастерищенського, 1 – Смілянського, 4 – Черкаського, 17 – Чигиринського та 7 – Шполянського.

Будьте обережними! Бережіть себе та своїх близьких, дотримуйтеся карантинних правил, носіть маски належним чином!