Сергій Сергійчук про епідситуацію в області 18 листопада

+800 нових випадків COVID-19 зафіксували на Черкащині за останню добу, 18 листопада. Про це інформує очільник Черкащини Сергій Сергійчук.

Загалом із початку карантину виявили 15033 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу.

За останню добу вилікувалося 558 людей. Загалом одужали 11545 жителів Черкащини за весь час пандемії.

Черкащина втратила 134 людей від COVID-19. За останню добу померли чотири людини. 54-річна жінка та 50-річний чоловік з Умані, 57-річний чоловік з Монастририща, 54-річний чоловік зі Смілянського району.

В області 19 закладів визначені для надання допомоги хворим на COVID-19. Всього в закладах розгорнуто 941 ліжко. Їх заповненість сягає 68,7%.

Під амбулаторним наглядом лікарів перебувають 2870 пацієнтів. 485 хворих на covid-19 отримують стаціонарне лікування. Крім того, у стаціонарах перебуває ще 162 людини з підозрою.

Міністерство охорони здоров’я України закликає громадян та мандрівників дотримуватись звичайних заходів обережності:

  • часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
  • під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. Використану хустку варто негайно викинути та помити руки;
  • уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
  • якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;
  • відвідуючи живі ринки в районах, в яких зараз фіксуються випадки нового коронавірусу, уникайте контакту з живими тваринами та поверхнями, які контактують з тваринами;
  • не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження. Із сирим м’ясом, молоком тощо слід поводитися обережно.
Стрічка новин